Blog o marketingu i SEO

Witaj na blogu Agencji Projekt Marketing. Bloga dedykujemy dla naszych Klientów, dziękując za powierzone zaufanie i możliwości rozwoju naszej agencji. W bonusie udostępniamy Wam darmowy dostęp do kopalni wiedzy o marketingu i SEO.

Na blogu znajdziesz obszerną bazę wartościowych materiałów wideo o szeroko pojętym marketingu. Dowiesz się, w jaki sposób zrobić skuteczną reklamę własnego biznesu za grosze. Prezentujemy przydatne poradniki o SEO oraz techniki, jak przeprowadzić efektywne i skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do śledzenia naszych porad, artykułów i czytania bloga.

2018-02-22 Pozycjonowanie 12 Opinie
duplicate content - powielanie treści a seo

Duplicate content i 16 przypadków szkodliwego powielania treści [PORADNIK SEO]

Czy popełniasz błędy związane z Duplicate Content, szeroko rozumianą duplikacją treści na stronie i poza stroną www? Możesz mi wierzyć na słowo, ale większość klientów z którymi współpracuje ma problem z DC. Większość problemów z duplikacją treści wynika z nieświadomości właścicieli stron, co skutkuje obniżeniem widoczności strony w Google i utratą klientów z kanału organicznego. Zdarzają się przypadki, że niektóre osoby wykonują celowe działania związane z duplikacją treści na wielu różnych domenach próbując uzyskać lepszą widoczność i większy ruch. Niestety, ale skutek będzie odwrotny od zamierzonego. Największą karą dla właściciela strony za tego typu praktyki jest ban od Google polegający na usunięciu strony z indeksu wyszukiwarki. Zachęcam Cię, abyś w pierwszej kolejności przeprowadził audyt SEO. Namierzenie i naprawienie błędów związanych z duplikacją treści to absolutny must have, jeżeli chcesz walczyć z konkurencją o pierwsze miejsca w Google. W dzisiejszym poradniku poznasz najpopularniejsze przypadki powielania treści i zobaczysz sposoby rozwiązania problemów.

czytaj dalej

Duplicate content i 16 przypadków szkodliwego powielania treści [PORADNIK SEO]
4 (80%) 4 votes

2018-01-29 Pozycjonowanie 2 Opinie
szybkość strony a seo

Jak samodzielnie zwiększyć szybkość ładowania strony? [PORADNIK]

SEO i pozycjonowanie stron od dłuższego czasu jest silnie powiązane z UX, czyli użytecznością strony dla odwiedzających, potencjalnych klientów i klientów. Optymalna szybkość ładowania strony internetowej jest jednym z podstawowych i elementarnych udogodnień dla użytkowników. Przyspieszając własną witrynę możesz uzyskać cenny bonus od wyszukiwarki Google w postaci lepszej widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Szybka strona jest równie ważna podczas robienia płatnych kampanii reklamowych. Budując kampanie SEO / SEM walczymy o większą sprzedaż i wyższe pozycje słów kluczowych. Jednak najlepsze słowa kluczowe i pierwsze pozycje w Google nie pomogą zdobyć klienta z Internetu, jeżeli Twoja strona będzie się ładować w nieskończoność. W dzisiejszym poradniku przekonasz się, jak prostymi środkami poprawić wydajność strony dla potencjalnych klientów. Nagrałem kilka przydatnych wideo poradników, dzięki którym samodzielnie przyspieszysz własną stronę.

czytaj dalej

Jak samodzielnie zwiększyć szybkość ładowania strony? [PORADNIK]
5 (100%) 1 vote

2018-01-16 Content Marketing 0 Opinie
textbookers - zamawianie tekstów seo

Zamów unikalne teksty SEO wysokiej jakości z TextBookers

Dobry content jest podstawą, aby skutecznie budować darmowy ruch z wyszukiwarki Google. W pierwszej kolejności wykonujemy optymalizację strony pod SEO, gdzie należy pamiętać o nasyceniu najważniejszych podstron wartościowymi tekstami pozycjonującymi. To długoterminowa inwestycja, której efekty widzisz zazwyczaj po kilku miesiącach, a nawet latach. Dobrym rozwiązaniem jest samodzielne tworzenie tekstów SEO zgodnie ze sztuką. Jednak nie każdy właściciel sklepu internetowego ma lekką rękę do szybkiego pisania treści, która zaciekawi odbiorców. Rzeczywistość weryfikuje, że właściciele stron internetowych nie mają czasu na tworzenie treści content marketingowych.

czytaj dalej

Zamów unikalne teksty SEO wysokiej jakości z TextBookers
5 (100%) 2 votes

2018-01-10 Pozycjonowanie 0 Opinie
struktura produktów seo

Struktura produktów i tekst SEO w pozycjonowaniu sklepów internetowych

Strona główna, kategorie i podkategorie to najważniejsze podstrony w sklepie internetowym pod kątem SEO. Kolejnym etapem przygotowania optymalnej struktury sklepu jest zbudowanie stron produktowych, aby uniknąć teraz i w przyszłości wszelkich możliwych kar od Google związanych z duplikacją, powielaniem treści. Istnieje wiele produktów, które różnią się drobnymi szczegółami. Jak się zabrać do planowania struktury produktu, aby konstrukcja strony była przyjazna dla ludzi i robotów sieciowych? Od czego rozpocząć prace związane z optymalizacją tego rodzaju stron? Jakie najczęstsze problemy popełniają właściciele sklepów internetowych i jak skutecznie sobie z nimi poradzić? Zapraszam do lektury.

czytaj dalej

Struktura produktów i tekst SEO w pozycjonowaniu sklepów internetowych
5 (100%) 3 votes

2017-12-28 Pozycjonowanie 0 Opinie
kara google za włam hakerski

Jak wyjść z filtra Google za włam hakerski i luki w zabezpieczeniach strony?

W ostatnim czasie przechwyciłem domenę zeglarstwo-morskie.pl, gdzie rozważałem zbudowanie własnego zaplecza SEO lub wykonanie przekierowania 301 na domenę pozycjonowaną. Zaraz po przechwyceniu domeny zabrałem się za dodanie strony do bezpłatnego narzędzia Google Search Console. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że domena zeglarstwo-morskie.pl otrzymała karę od Google nałożoną na całą stronę za włam hakerski. Zazwyczaj strony otrzymują kary za spam w postaci sztucznych linków przychodzących, a tutaj małe zaskoczenie.

czytaj dalej

Jak wyjść z filtra Google za włam hakerski i luki w zabezpieczeniach strony?
5 (100%) 2 votes

Close