Blog o marketingu i SEO

Witaj na blogu Agencji Projekt Marketing. Bloga dedykujemy dla naszych Klientów, dziękując za powierzone zaufanie i możliwości rozwoju naszej agencji. W bonusie udostępniamy Wam darmowy dostęp do kopalni wiedzy o marketingu i SEO.

Na blogu znajdziesz obszerną bazę wartościowych materiałów wideo o szeroko pojętym marketingu. Dowiesz się, w jaki sposób zrobić skuteczną reklamę własnego biznesu za grosze. Prezentujemy przydatne poradniki o SEO oraz techniki, jak przeprowadzić efektywne i skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do śledzenia naszych porad, artykułów i czytania bloga.

2017-11-22 Pozycjonowanie 0 Opinie
narzędzie seo - clusteric search auditor

Clusteric Search Auditor – kompletne narzędzie SEO

Audyt strony, optymalizacja, linkowanie i analiza SEO to najważniejsze działania podejmowane podczas pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google. Czy znasz narzędzia SEO, które wspomagają wszystkie wyżej wymienione prace? Jednym z nich jest aplikacja Clusteric Search Auditor, której poprzednikiem był SEO Odkurzacz. Jeżeli po raz pierwszy słyszałeś o tych programach, to koniecznie zobacz wideo poradniki zawarte w tym wpisie. Szczególnie, jeżeli zdecydowałeś się samodzielnie pozycjonować swoją stronę w organicznych wynikach wyszukiwania. Narzędzie Clusteric Search Auditor jest kompletnym narzędziem SEO, a zarazem dobrą alternatywą dla Ahrefs i Majestic.

czytaj dalej

Clusteric Search Auditor – kompletne narzędzie SEO
5 (100%) 1 vote

2017-11-17 Pozycjonowanie 0 Opinie
jak pisać teksty seo

Jak pisać dobre teksty pod SEO? Zbiór żelaznych zasad!

Jednym z elementów optymalizacji stron internetowych jest nasycenie wszystkich rodzajów stron treścią, które są ważne pod kątem pozycjonowania. Google jest wyszukiwarką tekstową, dlatego przy ustalaniu pozycji w SERP istotna jest treść opublikowana na stronie. Dobrze przygotowany tekst potrafi być nośnikiem klientów i zwiększyć grubość Twojego portfela, natomiast spam content może drastycznie przyczynić się do spadku widoczności strony i redukcji klientów napływających za pośrednictwem organicznych wyników wyszukiwania. Czym jest wartościowy tekst, aby pozytywnie oddziaływał na ludzi oraz roboty indeksujące?

czytaj dalej

Jak pisać dobre teksty pod SEO? Zbiór żelaznych zasad!
5 (100%) 1 vote

2017-11-16 Pozycjonowanie 0 Opinie
mapa witryny sitemap

Mapa witryny, czyli jak wygenerować sitemapę dla Google?

W Internecie każdego dnia powstaje tysiące nowych stron www. Patrząc pod kątem budowania ruchu z organicznych wyników wyszukiwania niezwykle ważnym czynnikiem jest proces indeksacji, czyli sprawnego pojawienia się strony w indeksie wyszukiwarki Google. O tym, jak dodać stronę do Google poświęcony był osobny poradnik z materiałami wideo. Nowo założona domena bez historii nie posiada autorytetu, który trzeba wypracować optymalizacją strony pod SEO oraz działaniami związanymi z pozycjonowaniem.

czytaj dalej

Mapa witryny, czyli jak wygenerować sitemapę dla Google?
5 (100%) 1 vote

2017-11-03 Pozycjonowanie 0 Opinie
frazy kluczowe dla sklepu pod seo

Jak ustrzelić dobre słowa kluczowe pod pozycjonowanie sklepu internetowego?

Po stworzeniu poprawnej struktury e-commerce należy dobrze opanować sztukę wyszukiwania słów kluczowych pod pozycjonowanie w organicznych wynikach wyszukiwarki Google. Osoby początkujące mogą bardzo szybko wpaść w pułapkę wyszukiwania fraz zbyt ogólnych bądź fraz niedopasowanych do zawartości sklepu czy podstrony wybranej do pozycjonowania. Zdecydowałem się zaprezentować kilka uniwersalnych szablonów wyszukiwania fraz, które z bardzo dużym prawdopodobieństwem mogą konwertować klientów za pośrednictwem wyszukiwarki. W sieci można znaleźć wiele poradników informujących, że każda fraza ma swoją unikalną trudność w wypozycjonowaniu na 1 stronę wyszukiwarki. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, jednak dzisiejszy wpis będzie uniwersalny pod kątem doboru fraz dla każdego sklepu internetowego bez względu na jego okres istnienia w sieci.

czytaj dalej

Jak ustrzelić dobre słowa kluczowe pod pozycjonowanie sklepu internetowego?
5 (100%) 2 votes

2017-10-21 Pozycjonowanie 0 Opinie
keywords research

Ranking narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych pod kampanie SEO / SEM

Słowa kluczowe to klucze do bram Google. Do znalezienia dobrych fraz pod pozycjonowanie i działania reklamowe potrzebujesz odpowiednich narzędzi. Dysponując już tymi narzędziami będziesz potrzebował wiedzy, w jaki sposób robić keywords research – czyli wyszukiwanie słów kluczowych ogólnych i long tail pod pozycjonowanie szerokie. Brak tej wiedzy spowoduje, że stracisz wiele czasu na marketing niewłaściwych słów kluczowych, przepalisz pieniądze w promocje złych słów, a koniec końców dojdziesz do wniosku, że marketing w wyszukiwarce Google w Twojej branży nie działa. Nie musi tak być, dlatego zapoznaj się z poniższym poradnikiem. Przygotowałem ranking przydatnych narzędzi wraz z instrukcją obsługi, dzięki czemu osoba początkująca w temacie pozycjonowania powinna sobie poradzić w doborze odpowiednich fraz do działań marketingowych w Google.

czytaj dalej

Ranking narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych pod kampanie SEO / SEM
4 (80%) 3 votes

Close