Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron www krok po kroku. Zobacz poradniki wideo, jak zrobić dobrą optymalizację strony i sklepu internetowego. Odkryj proste techniki SEO, które skutecznie zwiększą widoczność serwisu w wyszukiwarce Google.

2023-01-24 Pozycjonowanie 0 Opinie
Dlaczego warto prowadzić działania SEO w Niemczech?

Dlaczego warto prowadzić działania SEO w Niemczech?

Polskie firmy działające w sektorze handlu e-commerce, chcąc utorować sobie drogę do zachodnich rynków i ich zamożnych konsumentów, często celują w strategię rozszerzania swojej działalności na rynek niemiecki. Niemcy – jako jeden z najważniejszych partnerów gospodarczych Polski – okazują się być kierunkiem atrakcyjnym nie tylko pod kątem możliwości nabywczych tamtejszych klientów, ale również ze względu na pozytywne trendy widoczne w danych z ostatnich lat, które pokazują, jak aktualnie prezentuje się sytuacja rynku e-commerce za Odrą i jakie możliwości czekają na jego nowych graczy.

czytaj dalej

2021-12-06 Pozycjonowanie 0 Opinie
jak założyć bloga wordpress na kru

Jak założyć bloga WordPress na KRU?

Technologia WordPress z każdy rokiem rośnie na popularności, ma już blisko 40% udziału w całym rynku www. Nie tylko firmy pozycjonerskie wykorzystują WordPressa pod zaplecza SEO. W tej technologii powstaje wiele stron firmowych, prostych wizytówek czy blogów lifestylowych. Co więcej, wykorzystując wtyczki WordPress możemy szybko założyć prosty sklep internetowy za pomocą choćby pluginu Woocommerce czy Fast Micro Pay do płatności WordPress. W dzisiejszym wpisie natomiast pokażę jak założyć bloga WordPress na KRU.pl.

czytaj dalej

2021-07-12 Pozycjonowanie 2 Opinie
Jaki powinien być dobry content?

Jaki powinien być dobry content?

Przestrzeń wirtualna jest coraz chętniej wykorzystywana przez biznes. Nowoczesne firmy szukają dla siebie miejsca w Internecie, by skuteczniej sprzedawać swoje towary i usługi. Jednym z kluczowych czynników, wpływających na budowanie pozycji sklepu online, jest oczywiście content.

czytaj dalej

2021-06-22 Pozycjonowanie 0 Opinie
facebook

Najlepszy czas na publikowanie na Facebooku: kompletny przewodnik

Prowadzenie profilu w popularnych serwisach społecznościowych wiąże się w dużym zaangażowaniem w rozwój marki. Jeśli wprowadzasz na rynek nowy, innowacyjny produkt, usługę lub po prostu lubisz dzielić się ze znajomy szczegółami swojej codzienności, dowiedz się jak i kiedy publikować. Facebook może być niezwykle przydatnym narzędziem, które do pozytywnej współpracy potrzebuje kilku, niezbędnych elementów. Przekonaj się, jakich i publikuj o najbardziej odpowiednich (według osobistych obserwacji) porach. Kompletny przewodnik poza poradami z zakresu pory optymalnej na publikację postów zawiera wskazówki, co i w jaki sposób zamieszczać, aby zasięg i kliknięcia przełożyły się na Twój sukces.

czytaj dalej