Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron www krok po kroku. Zobacz poradniki wideo, jak zrobić dobrą optymalizację strony i sklepu internetowego. Odkryj proste techniki SEO, które skutecznie zwiększą widoczność serwisu w wyszukiwarce Google.

2017-11-22 Pozycjonowanie 0 Opinie
narzędzie seo - clusteric search auditor

Clusteric Search Auditor – kompletne narzędzie SEO

Audyt strony, optymalizacja, linkowanie i analiza SEO to najważniejsze działania podejmowane podczas pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google. Czy znasz narzędzia SEO, które wspomagają wszystkie wyżej wymienione prace? Jednym z nich jest aplikacja Clusteric Search Auditor, której poprzednikiem był SEO Odkurzacz. Jeżeli po raz pierwszy słyszałeś o tych programach, to koniecznie zobacz wideo poradniki zawarte w tym wpisie. Szczególnie, jeżeli zdecydowałeś się samodzielnie pozycjonować swoją stronę w organicznych wynikach wyszukiwania. Narzędzie Clusteric Search Auditor jest kompletnym narzędziem SEO, a zarazem dobrą alternatywą dla Ahrefs i Majestic.

czytaj dalej

2017-11-17 Pozycjonowanie 0 Opinie
jak pisać teksty seo

Jak pisać dobre teksty pod SEO? Zbiór żelaznych zasad!

Jednym z elementów optymalizacji stron internetowych jest nasycenie wszystkich rodzajów stron treścią, które są ważne pod kątem pozycjonowania. Google jest wyszukiwarką tekstową, dlatego przy ustalaniu pozycji w SERP istotna jest treść opublikowana na stronie. Dobrze przygotowany tekst potrafi być nośnikiem klientów i zwiększyć grubość Twojego portfela, natomiast spam content może drastycznie przyczynić się do spadku widoczności strony i redukcji klientów napływających za pośrednictwem organicznych wyników wyszukiwania. Czym jest wartościowy tekst, aby pozytywnie oddziaływał na ludzi oraz roboty indeksujące?

czytaj dalej

2017-11-16 Pozycjonowanie 0 Opinie
mapa witryny sitemap

Mapa witryny, czyli jak wygenerować sitemapę dla Google?

W Internecie każdego dnia powstaje tysiące nowych stron www. Patrząc pod kątem budowania ruchu z organicznych wyników wyszukiwania niezwykle ważnym czynnikiem jest proces indeksacji, czyli sprawnego pojawienia się strony w indeksie wyszukiwarki Google. O tym, jak dodać stronę do Google poświęcony był osobny poradnik z materiałami wideo. Nowo założona domena bez historii nie posiada autorytetu, który trzeba wypracować optymalizacją strony pod SEO oraz działaniami związanymi z pozycjonowaniem.

czytaj dalej

2017-11-03 Pozycjonowanie 0 Opinie
frazy kluczowe dla sklepu pod seo

Jak ustrzelić dobre słowa kluczowe pod pozycjonowanie sklepu internetowego?

Po stworzeniu poprawnej struktury e-commerce należy dobrze opanować sztukę wyszukiwania słów kluczowych pod pozycjonowanie w organicznych wynikach wyszukiwarki Google. Osoby początkujące mogą bardzo szybko wpaść w pułapkę wyszukiwania fraz zbyt ogólnych bądź fraz niedopasowanych do zawartości sklepu czy podstrony wybranej do pozycjonowania. Zdecydowałem się zaprezentować kilka uniwersalnych szablonów wyszukiwania fraz, które z bardzo dużym prawdopodobieństwem mogą konwertować klientów za pośrednictwem wyszukiwarki. W sieci można znaleźć wiele poradników informujących, że każda fraza ma swoją unikalną trudność w wypozycjonowaniu na 1 stronę wyszukiwarki. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, jednak dzisiejszy wpis będzie uniwersalny pod kątem doboru fraz dla każdego sklepu internetowego bez względu na jego okres istnienia w sieci.

czytaj dalej

2017-10-21 Pozycjonowanie 0 Opinie
keywords research

Ranking narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych pod kampanie SEO / SEM

Słowa kluczowe to klucze do bram Google. Do znalezienia dobrych fraz pod pozycjonowanie i działania reklamowe potrzebujesz odpowiednich narzędzi. Dysponując już tymi narzędziami będziesz potrzebował wiedzy, w jaki sposób robić keywords research – czyli wyszukiwanie słów kluczowych ogólnych i long tail pod pozycjonowanie szerokie. Brak tej wiedzy spowoduje, że stracisz wiele czasu na marketing niewłaściwych słów kluczowych, przepalisz pieniądze w promocje złych słów, a koniec końców dojdziesz do wniosku, że marketing w wyszukiwarce Google w Twojej branży nie działa. Nie musi tak być, dlatego zapoznaj się z poniższym poradnikiem. Przygotowałem ranking przydatnych narzędzi wraz z instrukcją obsługi, dzięki czemu osoba początkująca w temacie pozycjonowania powinna sobie poradzić w doborze odpowiednich fraz do działań marketingowych w Google.

czytaj dalej

Close