Prawdziwe opinie klientów o Agencji Projekt Marketing

Przedstawiamy Państwu opinie Klientów o usługach realizowanych przez naszą agencję. Cenimy sobie szczerość, bo dzięki temu możemy wyciągać wnioski na przyszłość i prężnie rozwijać firmę. Uwagi Klientów odnośnie współpracy sprawiają, że możemy poznać własne błędy i dążyć do doskonałości. Z kolei zadowolony Klient jest naszą najlepszą reklamą i motorem do pozyskiwania kolejnych odbiorców.

Mamy nadzieję, że opinie prezentowane przez naszych Klientów pomogą Wam poznać sposób współpracy na linii: Klient – Agencja Projekt Marketing.

01.X.2018

Do firmy Projekt Marketing trafiłem przypadkowo. To co mnie na początku zaskoczyło to ogromna wiedza i zaangażowanie ze strony Pawła Dudy, który jest pozycjonerem. Po pół roku współpracy z firmą Projekt Marketing jestem bardzo zadowolony z efektów działań. Polecam ich jako profesjonalistów oraz ludzi wychodzących naprzeciw potrzebom klienta. Polecam w 101%.

Marcin Butler

Marcin Butler

26.IX.2018

Podjąłem współpracę z Panem Pawłem Dudą z Agencji Projekt Marketing na początku kwietnia 2018r. i uważam, że była to bardzo dobra decyzja dla mnie i mojej firmy. Pan Paweł jest pasjonatem SEO, nie boi dzielić się swoją wiedzą. Rzetelnie i z zaangażowaniem wykonuje swoje zadania, przy okazji wykazując się dużą elastycznością podczas ustalania warunków współpracy.

Pan Paweł pomógł mi zaprojektować nową stronę firmową, zaczynając od analizy potrzeb i uporządkowania struktury pod względem SEO, co do tej pory było moją piętą achillesową. Większość firm projektujących strony zaczyna i kończy na ładnym layoucie, nie interesując się rolą, jaką strona ma pełnić dla zamawiającego.

Jeżeli szukacie firmy SEO, zależy Wam na dobrym, osobistym kontakcie z pozycjonerem, chcecie współuczestniczyć w kierunku rozwoju strategii internetowej waszej firmy to agencja Projekt Marketing będzie bardzo dobrym wyborem.

Robert Szacherski

robert szacherski

19.III.2018

Kiedy założyłem swojego bloga, nie miałem pojęcia o pozycjonowaniu stron ani o obsłudze niektórych funkcji wordpressa. Pojawiło się wtedy po drodze kilka technicznych problemów, których nie potrafiłem już sam rozwiązać. Na szczęście już wcześniej trafiłem na stronę ProjektMarketing.pl i postanowiłem napisać do Pawła. Podałem swój numer telefonu i Paweł bardzo szybko się ze mną skontaktował, aby przedstawić, w jakich formach współpracy może mi pomóc.

Zdecydowałem się ostatecznie na konsultacje przez Skype (które powtarzam regularnie do dziś) i za każdym razem wspólnie rozwiązujemy problemy, z którymi sobie nie radzę. Uważam, że to fenomenalna forma współpracy, ponieważ artykuły w internecie nie zawsze są dla każdego zrozumiałe, a Paweł podczas konsultacji pokazuje mi jak rozwiązać problem, udostępniając mi swój ekran przez Skype i tłumaczy na spokojnie, jak radzić sobie z takimi problemami w przyszłości. Taka metoda pozwala mi od razu rozwiązać moje problemy i zaoszczędzić mnóstwo czasu na szukanie rozwiązania w internecie.

Polecam współpracę z agencją Projekt Marketing każdemu, kto jeszcze się nad tym zastanawia. W mojej opinii pełen profesjonalizm i 100% satysfakcji. Na pewno będę wracał w przyszłości po pomoc.

Dawid Haracz

dawid haracz

25.I.2018

Nie mając wcześniej konkretnej wiedzy na temat pozycjonowania strony, otrzymałam fachową i rzetelną wiedzę. Kupując kurs SEO od Projekt Marketing zapoznałam się z tym tematem, na tyle by samodzielnie zająć się pozycjonowaniem bloga. Wszystko wytłumaczone prostym, zrozumiałym dla laika językiem. A jeśli już napotkałam na jakieś niezrozumiałe treści, szybko uzyskałam wyjaśnienia i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania (a było ich naprawdę niemało;). Dodatkowo, przy czynnościach przekraczających moje możliwości otrzymałam konkretną pomoc, bez dodatkowych opłat. Pełne zaangażowanie, życzliwość i miły kontakt. Polecam całym sercem.

Ewelina Sorys

opinia kobiety o projekt marketing

03.XI.2017

Firma Projekt Marketing proponuje naprawdę kompleksową obsługę marketingową firmy. Nie bez przyczyny w nazwie firmy użyte zostało hasło projekt. Rzeczywiście wykonują „uszyty na miarę” plan działań marketingowych. Na początku naszej współpracy przeprowadzony został wywiad dotyczący firmy, jej funkcjonowania oraz celów jakie chcielibyśmy osiągnąć. Następnie Pan Paweł zaproponował cały wachlarz pomysłów i działań do wdrożenia. Najcenniejsze jest jednak to, że propozycje Projekt Marketing były przemyślane, długofalowe i kompleksowe. To nie jest firma nastawiona na szybki efekt, tylko profesjonaliści, którzy konsekwentnie i systematycznie pracują nad sukcesem marketingowym firmy.

Jeszcze jedną wartą wspomnienia kwestią jest to, że zanim zaplanują konkretne działania dla Was zapoznają się z branżą i rynkiem na którym działasz. Prócz tego są bardzo systematyczni, sumienni i potrafią motywować do wspólnych działań, tak potrzebnych w dzisiejszym marketingu. Efekty współpracy z Projekt Marketing są widoczne, wymierne i przekładają się bezpośrednio na wyniki sprzedaży naszych usług. Polecamy, bo to ludzie, którzy naprawdę wiedzą co robią i potrafią pochylić się nad każdym problemem.

Michał Stępka

michał stępka

10.X.2017

Rozpoczynając przygodę z pozycjonowaniem witryny nie miałem zielonego pojęcia od czego mam zacząć. Jakimś trafem firma Projekt Marketing została mi polecona przez znajomą. Po pierwszej rozmowie z pracownikiem firmy, ustaleniu strategii działania oraz zdając sobie sprawę, że efekty będą widoczne znacznie szybciej w przypadku mojego zaangażowania, przystąpiliśmy do wspólnej pracy.

Obustronny kontakt i dobra komunikacja już od ponad roku procentują wzrostem zainteresowania moją witryną. Wzrost pozycji wśród fraz kluczowych, większa liczba odwiedzin, nowi klienci to tylko namiastka tego co wspólnie osiągnęliśmy. Polecam firmę Projekt Marketing zarówno każdej osobie zielonej w dziedzinie pozycjonowania, jak i osobom doświadczonym.

Maciej Ankudowicz

maciej ankudowicz

6.X.2017

Tworzenie koncepcji strony internetowej nie jest łatwe, zwłaszcza dla osoby niedoświadczonej i w dodatku pozbawionej wiedzy technicznej. Trudne jest konkretne artykułowanie swoich potrzeb, zwłaszcza, że mnóstwo uwag i pomysłów do struktury strony i wyglądu logo przychodzi dopiero po jakimś czasie. W naszej współpracy podobała mi się bardzo terminowość, elastyczność i szybkość wykonywania prac. Właściwie współpracowaliśmy na bieżąco. Uwagi były szybko uwzględniane w kolejnych projektach. Podobało mi się również to, że w przypadku problemu, firma szybko pospieszyła z nowym rozwiązaniem. Jedyne co bym sugerowała, to więcej pisać do klienta, więcej sugerować już na początku, że dane rozwiązanie nie jest najlepsze.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Magda Tokarska

magdalena tokarska