Marketing internetowy

Marketing internetowy krok po kroku. Zobacz wideo poradniki, jak zrobić marketing biznesu w Internecie. Poznaj darmowe i płatne narzędzia marketingowe, dzięki który zbudujesz dobrą relację z ludźmi i zwiększysz konwersje.

2018-06-23 Marketing internetowy 8 Opinie
gwiazdki ocen w wyszukiwarce google

Jak uruchomić gwiazdki ocen w wynikach Google i zwiększyć klikalność strony?

Zainstalowałeś gwiazdki ocen na swojej stronie, czy jeszcze tego nie zrobiłeś? Wdrażając gwiazdki Google możesz zyskać dodatkowe profity w postaci ruchu z organica. Zobacz, jak krok po kroku uruchomić graficzne wyświetlenie oceny usługi, produktu, czy chociażby wpisu na blogu. Zapraszam do lektury wpisu i obejrzenia wideo poradników. Do pogłębienia wiedzy na temat wdrożenia gwiazdek w wynikach wyszukiwania należy zapoznać się z pojęciem Rich Snippet.

czytaj dalej

2018-03-24 Marketing internetowy 0 Opinie
keyword hero

Keyword Hero – jak legalnie odtajnić zakazane frazy przez Google NOT PROVIDED?

Optymalizacja strony pod SEO wiąże się z właściwym użyciem najczęściej stosowanych przez użytkowników fraz kluczowych. Przez szereg lat sporym ułatwieniem było Google Analytics, system statystyczny pokazujący frazy. Niestety działania z 2011 roku mające na celu modyfikację wyszukiwarki zaowocowały ukryciem tych cennych danych. Zamiast nich pojawiał się komunikat „not provided”, który uniemożliwiał podejrzenie statystyk i tym samym skomplikował cały proces działań w obszarze SEO / SEM.

czytaj dalej

2017-08-28 Content Marketing 0 Opinie
content marketing w pozycjonowaniu

Content marketing w pozycjonowaniu stron – jak zdobyłem 1 klienta do pozycjonowania ze strony Projekt Marketing?

Sukcesy i porażki w biznesie są nośnikiem ogromnej porcji wiedzy z której warto korzystać pełnymi garściami. W dzisiejszym artykule chciałbym zaprezentować potęgę content marketingu w branży pozycjonowania stron. Pokażę Ci, jak szybko i praktycznie za darmo pozyskałem pierwszego klienta do pozycjonowania firmowej strony lokalnej za pośrednictwem strony Projekt Marketing, a dokładnie wpisu na blogu. Warto pamiętać, że branża pozycjonowania stron jest konkurencyjna, a klienci nieufni z powodu dużej ilości nieuczciwych agencji SEO. Sukces naszej firmy jest tym większy, że test pozyskania klienta okazał się w 100% skuteczny i efektywny.

czytaj dalej

2017-08-24 Marketing internetowy 0 Opinie
gravatar - globalnie rozpoznawalny awatar

Gravatar – jak zrobić globalnie rozpoznawalny awatar i zwiększyć widoczność marki?

Skuteczne pozycjonowanie stron i kierowanie ruchu na stronę z wyszukiwarki Google to działania marketingowe, które pozwalają zdobyć klientów z sieci. Jeżeli chcesz pozyskać jeszcze więcej klientów do swojego biznesu, to warto pokazać swoją osobę w Internecie. Zadbanie o własną opinię i dobre relacje publiczne to jeden z etapów pozyskiwania klientów do biznesów drogą online. Ludzie chcą robić biznesy z profesjonalistami, których znają, których lubią i którym ufają. Daj się poznać innym ludziom w Internecie! Jeżeli prowadzisz bloga i jesteś aktywnym blogerem, to koniecznie powinieneś pokazać swoją osobę w sieci. Możesz skorzystać z bezpłatnego narzędzia Gravatar, które umożliwia zbudowanie globalnie rozpoznawalnego awataru. Czym jest Gravatar i dlaczego warto zadbać o własny awatar? Zapraszam do lektury!

czytaj dalej

2017-08-03 Marketing internetowy 1 Opinie
youtube - przewodnik z poradami po yt

Poradnik YouTube – jak promować markę, pozycjonować filmy i zarabiać na YT?

W dzisiejszym artykule chciałbym zaprezentować poradnik YouTube. Serwis ten jest użyteczną platformą do wideo marketingu. Przygotowałem ciekawe przewodniki po serwisie YT, które zawierają proste instrukcje. Zobaczysz, jak krok po kroku założyć własny kanał firmowy. Nauczysz się optymalizować kanał i każdy film publikowany na tej platformie. Dowiesz się, jak skutecznie pozycjonować wideo na YouTube i pokażę Ci jak włączyć zarabianie na reklamach emitowanych w tym medium społecznościowym. Czy każdy może zarabiać na YT? Jakie nowe warunki dają przepustkę do generowania przychodu? Zapraszam do lektury.

czytaj dalej