Marketing internetowy

Marketing internetowy krok po kroku. Zobacz wideo poradniki, jak zrobić marketing biznesu w Internecie. Poznaj darmowe i płatne narzędzia marketingowe, dzięki który zbudujesz dobrą relację z ludźmi i zwiększysz konwersje.

2017-08-28 Content Marketing 0 Opinie
content marketing w pozycjonowaniu

Content marketing w pozycjonowaniu stron – jak zdobyłem 1 klienta do pozycjonowania ze strony Projekt Marketing?

Sukcesy i porażki w biznesie są nośnikiem ogromnej porcji wiedzy z której warto korzystać pełnymi garściami. W dzisiejszym artykule chciałbym zaprezentować potęgę content marketingu w branży pozycjonowania stron. Pokażę Ci, jak szybko i praktycznie za darmo pozyskałem pierwszego klienta do pozycjonowania firmowej strony lokalnej za pośrednictwem strony Projekt Marketing, a dokładnie wpisu na blogu. Warto pamiętać, że branża pozycjonowania stron jest konkurencyjna, a klienci nieufni z powodu dużej ilości nieuczciwych agencji SEO. Sukces naszej firmy jest tym większy, że test pozyskania klienta okazał się w 100% skuteczny i efektywny.

czytaj dalej

2017-08-24 Marketing internetowy 0 Opinie
gravatar - globalnie rozpoznawalny awatar

Gravatar – jak zrobić globalnie rozpoznawalny awatar i zwiększyć widoczność marki?

Skuteczne pozycjonowanie stron i kierowanie ruchu na stronę z wyszukiwarki Google to działania marketingowe, które pozwalają zdobyć klientów z sieci. Jeżeli chcesz pozyskać jeszcze więcej klientów do swojego biznesu, to warto pokazać swoją osobę w Internecie. Zadbanie o własną opinię i dobre relacje publiczne to jeden z etapów pozyskiwania klientów do biznesów drogą online. Ludzie chcą robić biznesy z profesjonalistami, których znają, których lubią i którym ufają. Daj się poznać innym ludziom w Internecie! Jeżeli prowadzisz bloga i jesteś aktywnym blogerem, to koniecznie powinieneś pokazać swoją osobę w sieci. Możesz skorzystać z bezpłatnego narzędzia Gravatar, które umożliwia zbudowanie globalnie rozpoznawalnego awataru. Czym jest Gravatar i dlaczego warto zadbać o własny awatar? Zapraszam do lektury!

czytaj dalej

2017-08-03 Marketing internetowy 1 Opinie
youtube - przewodnik z poradami po yt

Poradnik YouTube – jak promować markę, pozycjonować filmy i zarabiać na YT?

W dzisiejszym artykule chciałbym zaprezentować poradnik YouTube. Serwis ten jest użyteczną platformą do wideo marketingu. Przygotowałem ciekawe przewodniki po serwisie YT, które zawierają proste instrukcje. Zobaczysz, jak krok po kroku założyć własny kanał firmowy. Nauczysz się optymalizować kanał i każdy film publikowany na tej platformie. Dowiesz się, jak skutecznie pozycjonować wideo na YouTube i pokażę Ci jak włączyć zarabianie na reklamach emitowanych w tym medium społecznościowym. Czy każdy może zarabiać na YT? Jakie nowe warunki dają przepustkę do generowania przychodu? Zapraszam do lektury.

czytaj dalej

2017-08-01 Marketing internetowy 4 Opinie
answer the public poradnik

Answer The Public – odpowiedź na lepszy content i skuteczny marketing!

Jak zrobić dobry marketing w nowej firmie i zdobyć pierwszych klientów z wyszukiwarki Google? W jaki sposób wznieść uznaną markę na wyższy poziom i zwiększyć zyski? Odpowiedzią jest content marketing, czyli użyteczna i atrakcyjna forma treści, która jest chętnie udostępniana przez ludzi. Cytowanie angażującej treści w mediach społecznościowych, forach, czy blogach pozwala skierować ruch na stronę, który konwertuje nowych klientów. Jednak starannie przygotowany artykuł będzie nieprzeczytany, jeżeli będzie odpowiadał na pytania, o które nikt nie pyta w wyszukiwarce Google. Prawdziwą sztuką jest opracowanie treści, która trafi w potrzeby użytkowników. W dzisiejszym artykule zaprezentuję, jak wykorzystać darmowe narzędzie SEO do kampanii content marketingowych. Przygotowałem poradnik narzędzia Answer The Public, który jest sejfem pomysłów na content. Wystarczy zaledwie kilka sekund, aby odkryć pytania użytkowników wyszukiwarki Google, zaplanować działania content marketingowe lub zoptymalizować istniejące treści na stronie internetowej.

czytaj dalej

2017-07-28 Marketing internetowy 2 Opinie
google trends poradnik

Google Trends – Poradnik z przydatnymi analizami

Każdy biznes można opisać za pomocą rozmaitych słów kluczowych będących nazwami ofert, usług, czy produktów. Czy wiesz, że Trendy Google umożliwiają dogłębną analizę niszy pod kątem planowania działań marketingowych? Co więcej… Narzędzie Google Trends to idealny przewodnik dla początkujących przedsiębiorców, którzy poszukują dobrych pomysłów na biznes. Trendy zapytań w Google są użyteczne pod kątem wyboru biznesu, ale również oceny sezonowości usług i produktów odnośnie sprzedaży. Każde słowo kluczowe wpisywane do wyszukiwarki Google posiada swoją unikalną sezonowość zależną od pory roku, sytuacji na rynku, czy nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Być może jesteś właścicielem biznesu sezonowego, dlatego strategia pozyskiwania klientów z wyszukiwarki powinna być starannie dopracowana, aby odniosła sukces w miesiącach szczytu. Przewidywanie zmian zachodzących w biznesie pozwala przygotować się na lepsze i gorsze okresy panujące na rynku.

czytaj dalej

Close