2018-05-21 Pozycjonowanie 1 Opinie
wywiad biznesowy z mocnym linkiem seo na pracabezszefa.pl

Jak pozyskiwać mocne linki SEO z wywiadów online?

Szukasz dobrych miejscówek do podlinkowania swojej strony internetowej? Wiem, że tak. Od ponad roku istnienia Projekt Marketing otrzymałem od was kilkadziesiąt zapytań w tej sprawie. Wysyłacie do mnie maile z prośbą o listę mocnych linków SEO, dlatego dzisiaj oficjalnie udostępnię jedną dobrą miejscówkę do zdobycia wartościowego odnośnika z wywiadu online. Jeżeli prowadzisz swój własny biznes, chciałbyś udzielić odpowiedzi na pytania do wywiadu wraz z linkiem do swojej strony, to dzisiaj będziesz miał taką możliwość.

Zobacz wideo poradnik

Jak zdobyć mocnego linka z wywiadu biznesowego na blogu PracaBezSzefa.pl?

Jesteśmy na blogu Pracabezszefa.pl, jest to blog o zarabianiu przez Internet, gdzie udostępnione są różne wywiady biznesowe. I dzisiaj właśnie chciałbym Ci powiedzieć, że masz możliwość pozyskania mocnego linka SEO z wywiadu.

Chciałbym Ci teraz pokazać, jak wygląda przykładowy wywiad z którego będziesz mógł pozyskać linka.

wywiad biznesowy

Zobacz przykładowy wywiad:

Jak zdobyć linka z wywiadu on-line na PracaBezSzefa.pl?

Proces publikacji wywiadu z linkiem można opisać w kilku krokach.

Krok 1.

Napisz do mnie maila pawel.duda@projektmarketing.pl, że chciałbyś udzielić odpowiedzi na pytania do wywiadu na blogu PracaBezSzefa.pl.

Krok 2.

Odeślę na Twojego maila specjalnie przygotowane pytania na które udzielisz odpowiedzi. Pytania zawierałyby słowa kluczowe powiązane z Twoją branżą. Jeżeli na którekolwiek z pytań nie chciałbyś udzielić odpowiedzi, to nie stanowi problemu.

Krok 3.

Odpowiedzi do wywiadu odsyłasz na maila pawel.duda@projektmarketing.pl.

Krok 4. 

W kolejnym kroku należy wykonać opłatę za publikację wywiadu z linkiem. Koszt publikacji wywiadu z linkiem dofollow wynosi 100 zł brutto (wystawiamy faktury).

Krok 5.

Po uregulowaniu płatności w przeciągu 3 dni zostanie opublikowany wywiad wraz z dożywotnim linkiem w stopce.

Warunki publikacji wywiadu z linkiem

Liczymy, że odpowiedzi na pytania będą wartościowe, ponieważ bloga odwiedzają prawdziwi ludzie, którzy czytają i chętnie komentują przygotowane treści.

Część osób z pewnością właśnie za pośrednictwem linka w stopce wywiadu, kliknie i odwiedzi Twoją stronę. Już nie wspomnę, że mocne linki SEO wpływają na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

Warunkiem publikacji wywiadu jest wartościowy content.

Wywiady są też komentowane przez czytelników bloga i są to prawdziwe komentarze napisane przez ludzi (nie boty), które rozbudowują content wywiadu. W efekcie opublikowany wywiad wywołuje dodatkowe zaangażowanie na stronie, dzięki czemu będzie on widoczny na kolejne frazy kluczowe long tail.

Parametry bloga PracaBezSzefa.pl

Blog udostępniony jest w bazie wydawców WhitePress, gdzie w cenie 178,23 zł brutto możesz opublikować artykuł sponsorowany.

O pozycjonowaniu stron z WhitePress pisałem przy okazji recenzji tej platformy.

Parametry bloga zaczerpnięte z bazy WhitePress.

pracabezszefa.pl w whitepress

Ruch z bloga PracaBezSzefa.pl za ostatnie 31 dni.

ruch google analytics z pracabezszefa.pl

Teraz uruchomię narzędzie SENUTO, gdzie możesz zbadać widoczność słów kluczowych w TOP10. Blog aktualnie posiada aż 912 unikalnych słów kluczowych TOP10, czyli zapytań znajdujących się na pierwszej stronie w Google.

widoczność top10 senuto pracabezszefa.pl

Tak na marginesie… Jeżeli poszukujesz domeny tematycznej, gdzie chciałbyś opublikować mocny link SEO, tak naprawdę nie musisz już badać bardzo profilu linków, jakie przychodzą do strony. Nie musisz patrzeć czy ta domena ma mocny profil linków.

Jeżeli widzisz, że strona internetowa na przestrzeni ostatniego roku czy ostatnich dwóch lat ma tendencję wzrostową pod kątem widoczności słów kluczowych w TOP10, możesz uznać, że strona jest dobrze pozycjonowana i nie posiada linków typu spam.

Czyli na tej domenie Pracabezszefa.pl śmiało możesz opublikować wywiad biznesowy.

Co więcej… Chciałbym Ci jeszcze pokazać, że wywiady biznesowe także się pozycjonują w wyszukiwarce Google.

Ten wywiad https://pracabezszefa.pl/czy-sklep-zielarski-to-dobry-biznes rankuje aktualnie w Google na 50 fraz kluczowych z potencjałem wyszukiwań, nie licząc fraz kluczowych z długiego ogona.

rankujące frazy w wywiadzie biznesowym

Za ostatnie 90 dni ten wywiad według narzędzia Google Search Console wygenerował łącznie 1059 odwiedzin za pośrednictwem wyszukiwarki.

ruch z google search console

Wyszukiwarka Google bardzo wysoko pozycjonuje ten wywiad biznesowy. I jak widzisz, moc z tego wywiadu poprzez link ze stopki może przepłynąć do Twojego serwisu, wzmacniając jego moc.

Podsumowanie

Jeśli chciałbyś opublikować wywiad biznesowy na blogu Pracabezszefa.pl, to napisz do mnie maila pawel.duda@projektmarketing.pl, następnie przygotujemy pytania do wywiadu, na które udzielisz nam odpowiedzi. Koszt publikacji tego wywiadu wynosi 100 zł brutto.

Mam nadzieję, że teraz już będziesz wiedział jak pozyskiwać mocne linki SEO z wywiadów biznesowych.

Nie chcę Cię do niczego namawiać – decyzja należy do Ciebie 🙂

duplikacja treści

Unikalne artykuły o MARKETINGU I SEO Prosto na Twój najlepszy adres e-mail.

Projekt Marketing potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dodania Cię do listy mailingowej.

1 komentarz - Jak pozyskiwać mocne linki SEO z wywiadów online?

  1. mikuś pisze:

    Bardzo ciekawy materiał! Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *