2017-04-19 Pozycjonowanie 1 Opinie
whitepress

Zacznij zarabiać na artykułach sponsorowanych i pozycjonowaniu stron z WhitePress!

WhitePress – rozbudowana platforma internetowa dedykowana pod content marketing ( marketing treści ) oraz influencer marketing. Serwis jest przydatny dla każdego właściciela strony internetowej, któremu zależy na zwiększeniu ruchu, pozyskaniu nowych Klientów, czy realizacji określonych celów biznesowych. Zarabianie na publikacji artykułów sponsorowanych, zyskanie tematycznej treści i skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google to kropla w morzu korzyści wynikających z użytkowania WhitePress. Przygotowałem materiały wideo zawierające proste instrukcje, jak zostać wydawcą i reklamodawcą w WhitePress.

Rejestracja konta WhitePress

Kliknij tutaj i wejdź na stronę https://www.whitepress.pl/. Rejestracja konta jest darmowa.

Ważna informacja: Kliknięcie w powyższy link nic Cię nie kosztuje, ale mi pomoże rozwijać firmę. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w WhitePress z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję strony, które przetestowałem osobiście i okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że WhitePress może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał platformy do której nie jesteś przekonany w 100%.

Zobacz wideo poradnik

Jak założyć konto w WhitePress?

Jak zostać wydawcą artykułów sponsorowanych?

Aktywnie rozwijasz własnego bloga eksperckiego? Czy może jesteś właścicielem popularnego portalu, którego odwiedza ponad 2500 UU / m-c? Zostań wydawcą w WhitePress i rozpocznij zarabianie na artykułach sponsorowanych. Co to jest artykuł sponsorowany i jakie korzyści można uzyskać?

Wydawcy, którzy zarejestrowali konto w serwisie WhitePress udostępniają odpłatnie powierzchnię strony internetowej do publikacji artykułów sponsorowanych.

Zobacz wideo poradnik

Jak zarabiać na artykułach sponsorowanych?

Jak publikować artykuły sponsorowane przez WhitePress?

Po zatwierdzeniu strony internetowej przez redakcję WhitePress, serwis zostaje dodany do bazy wydawców
(aktualnie ponad 3600 domen). Reklamodawcy mogą zamówić publikację artykułu sponsorowanego na Twojej stronie. Powiadomienia o zamówieniach znajdziesz na mailu, który podałeś podczas rejestracji konta.

Zobacz wideo poradnik

Publikacja artykułu sponsorowanego – Zamówienia

Jak zwiększyć ilość zamówień publikacji artykułów sponsorowanych?

  • Atrakcyjność ceny – wpływa na ilość zamówień, ponieważ przekłada się na bezpośrednie koszty reklamodawcy.
  • Ruch na stronie – większy zasięg reklamy do potencjalnych Klientów.
  • Trust Flow i Citation Flow – wskaźniki jakości oraz ilości linków w skali 0-100 ( wysokie wskaźniki podkreślają wiarygodność i jakość domeny ).
  • Profil linków – parametry Trust Flow i Citation Flow są tylko wskaźnikami, natomiast ręczne zbadanie linków prowadzących do strony wydawcy pozwala ocenić racjonalnie jakość domeny.
  • Wiek domeny – domena z długoletnim stażem i dobrym profilem linków jest atrakcyjna dla reklamodawców.

WhitePress udostępnia informacje jakościowe domeny każdego wydawcy artykułów sponsorowanych.

wskaźniki jakości domeny whitepress

Jak zostać reklamodawcą w WhitePress?

Prowadzisz własny biznes lokalny? Czy może jesteś właścicielem sklepu internetowego? Poznaj dedykowany moduł platformy WhitePress. Zostań reklamodawcą i zainwestuj pieniądze w publikację artykułów sponsorowanych.

Reklamodawcy wykorzystując bazę wydawców udostępnionych przez WhitePress mogą odpłatnie zlecać napisanie treści content marketingowych, czy publikacje artykułów sponsorowanych na stronach i blogach wydawców.

Warto, aby samodzielnie nauczyć się pisania artykułów sponsorowanych. W efekcie ograniczysz koszty i zoptymalizujesz wydatki.

Pisanie artykułów sponsorowanych

Artykuł sponsorowany jest wsparciem działań SEO, pozycjonowania stron. Treść artykułu sponsorowanego powinna nawiązywać do słów kluczowych, które chcesz pozycjonować w wyszukiwarce Google. Sztuką jest znalezienie tematycznej strony wydawcy z dobrymi parametrami SEO, gdzie zostanie opublikowany artykuł sponsorowany.

Zobacz wideo poradnik

Jak krok po kroku napisać artykuł sponsorowany, aby się dobrze pozycjonował w wyszukiwarce Google?

Obsługą reklamodawców w WhitePress zajmują się agencje SEO / SEM, także nasi specjaliści z Projekt Marketing.

Zobacz wideo poradnik

Jak wybrać dobrą stronę wydawcy do publikacji artykułu sponsorowanego?

Mam też do Ciebie ogromną prośbę. Jeżeli uznasz, że poradnik wideo o WhitePress i zarabianiu na artykułach sponsorowanych okazał się wartościowy i pomocny, to udostępnij go swoim znajomym lub podlinkuj. Gdziekolwiek… Niech inni ludzie też na tym skorzystają.

duplikacja treści

Unikalne artykuły o MARKETINGU I SEO Prosto na Twój najlepszy adres e-mail.

Projekt Marketing potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dodania Cię do listy mailingowej.

1 komentarz - Zacznij zarabiać na artykułach sponsorowanych i pozycjonowaniu stron z WhitePress!

  1. BHPEX pisze:

    Świetny artykuł i przede wszystkim świetny pomysł na promocję strony za pomocą WhitePress. Rzeczywiście lepiej korzystać z WP niż samodzielnie kontaktować się z blogerami, ustalać warunki, itp. Można zaoszczędzić wiele czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *