2017-05-05 Pozycjonowanie 4 Opinie
linki .gov.pl

Jak zdobyć 3 mocne linki SEO z domen rządowych GOV.PL?

W budowaniu strategii link building warto pamiętać o pozyskaniu 3 mocnych linków pochodzących z domen rządowych. Domeny z rozszerzeniem .gov.pl są przeznaczone dla przedsiębiorców, zatem nie każdy może zdobyć link z serwisu rządowego. Właściciel strony firmowej może pozyskać dobre i wartościowe odnośniki, zwiększyć Trust Rank oraz inne parametry SEO. W efekcie pozycjonowanie stron firmowych otwiera nowe możliwości SEO i budowanie autorytetu domeny w oczach Google.

Co to jest Trust Rank (TR)?

Trust Rank jest algorytmem, wyznacznikiem jakości domeny. Algorytm na podstawie treści oraz linków prowadzących pozwala ocenić jakość domeny. Stronami najbardziej zaufanymi są domeny rządowe, edukacyjne, czy popularne gazety online.

W celu zwiększenia TR, wpływ na autorytet Projekt Marketing oddziałują witryny z większym Trust Rank od naszej strony. Z pewnością warto zwiększyć autorytet i parametry SEO.

Gdzie można zdobyć link z domeny .gov.pl?

Istnieją 3 popularne domeny rządowe:

 • Prod.ceidg.gov.pl
 • Web.gov.pl
 • Trade.gov.pl

Link z Prod.ceidg.gov.pl?

W celu zdobycia linku należy wejść na stronę rządową – https://prod.ceidg.gov.pl. W bazie przedsiębiorców odnajdziesz własną firmę i sprawdzisz, czy karta przedsiębiorcy została zaktualizowana o adres strony internetowej. Brak linku oznacza konieczność udania się do Urzędu Miasta / Gminy z prośbą o aktualizację odnośnika.

[Link] do wpisu firmowego Projekt Marketing w CEIDG.

Zobacz wideo poradnik

Jak zdobyć link z Prod.ceidg.gov.pl?

Link z Web.gov.pl?

Wejdź na stronę http://www.web.gov.pl/ i zarejestruj swoje konto. Na jednym koncie można dodać wiele firm i wpisów z linkiem.

Aktualnie rejestracja konta w serwisie jest niemożliwa. Trwają pracę nad stworzeniem nowego serwisu, który jest poświęcony ekosystemowi start-upów i platformom startowym. Na stronie www.parp.gov.pl pojawią się informacje o uruchomieniu nowego serwisu. Jeżeli masz więcej pytań, to warto napisać wiadomość do redakcji: redakcja@web.gov.pl.

[Link] do wpisu w domenie Web.gov.pl

Zobacz wideo poradnik

Jak zdobyć link z domeny rządowej web.gov.pl?

Link z domeny Trade.gov.pl

Wejdź na stronę https://www.trade.gov.pl/pl i zarejestruj swoje konto w Portalu Promocji Eksportu. Po rejestracji należy dodać swoją firmę, edytować profil i dopisać adres strony www.

Zobacz wideo poradnik

Jak zdobyć link z domeny Trade.gov.pl?

Mam też do Ciebie ogromną prośbę. Jeżeli uznasz, że poradnik – Jak zdobyć linki z domen GOV.PL – okazał się wartościowy i pomocny, to udostępnij go swoim znajomym lub podlinkuj. Gdziekolwiek… Niech inni ludzie też na tym skorzystają.

Jak zdobyć 3 mocne linki SEO z domen rządowych GOV.PL?
4.67 (93.33%) 3 votes

duplikacja treści

Unikalne artykuły o MARKETINGU I SEO Prosto na Twój najlepszy adres e-mail.

4 komentarze - Jak zdobyć 3 mocne linki SEO z domen rządowych GOV.PL?

 1. Dawid napisał(a):

  Bardzo przydatny poradnik .

  1. Paweł Duda napisał(a):

   Dzięki Dawid 🙂

 2. Take Care napisał(a):

  web.gov.pl zawiesil rejestracje

  1. Paweł Duda napisał(a):

   Wszystko ma swój koniec 🙂 Ostatnio nawet nie mogłem się tam zalogować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *