2017-04-22 Marketing internetowy 0 Opinie
leady sprzedażowe

Jak pozyskiwać leady w internecie poprzez kontakt telefoniczny? Wideo poradnik

Dlaczego warto inwestować pieniądze w pozyskiwanie leadów sprzedażowych? W przypadku firm głównym celem jest zwiększenie ilości zapytań usługowych. Formularze kontaktowe utrudniają Internautom szybki kontakt z właścicielem biznesu. Dodatkowo trzeba wypełniać niezbędne pola formularza i pisać wiadomości, które w przypadku zapytań ofertowych są rozbudowane. To zabiera ludziom czas, zwiększa prawdopodobieństwo utraty kontaktu i poniesienia strat w konwersjach. Uruchomienie narzędzia do pozyskiwania leadów telefonicznych jest pomocne i przydatne dla każdego potencjalnego klienta, który odwiedza Twoją stronę www.

Co to jest lead sprzedażowy?

Lead sprzedażowy to potencjalny klient, osoba lub firma zainteresowana usługą bądź produktem. W marketingu internetowym leadem sprzedażowym nazywa się osoby, które dobrowolnie udostępniają dane kontaktowe swojej firmy, adres mailowy bądź numer telefoniczny w celu uzyskania określonych korzyści, bonusów i prezentów.

Pozyskiwanie numerów telefonów potencjalnych klientów umożliwia błyskawiczny kontakt i zwiększenie prawdopodobieństwa konwersji. Rozmowa przez telefon wywołuje emocje i sprzedaż. Możesz szybciej przekazać stosowne informacje, wytłumaczyć zasady działania usługi i zbudować dobrą relację z klientem.

Jak zbudować bazę numerów telefonów i zwiększać konwersję?

W Polsce wzrasta popularność email marketingu i budowania listy adresowej. Zdecydowanie mniej popularna jest technika pobierania numerów telefonów bezpośrednio ze strony internetowej. Istnieją narzędzia, które mogą zwiększyć skuteczność Twojej strony przez szybki kontakt telefoniczny w 24 sekundy.

Zobacz przykład okna pop-up, które składa prośbę o numer telefonu potencjalnie zainteresowanego użytkownika.

pobieranie leadów telefonicznych

Jednoczesne budowanie listy adresów e-mail oraz numerów telefonów to ogromna siła marketingu internetowego. Pobieranie adresów mailowych i numerów telefonicznych pozwala zbudować obszerną bazę kontaktów, z której można wyselekcjonować idealną listę klientów do robienia biznesu.

Zobacz wideo poradnik

Budowanie bazy numerów telefonów i szybki kontakt telefoniczny w 24 sekundy.

Zobacz wideo poradnik

Jak samodzielnie zainstalować narzędzie do budowania bazy numerów telefonów?

Mam też do Ciebie ogromną prośbę. Jeżeli uznasz, że poradnik „Jak pozyskiwać leady telefoniczne” okazał się wartościowy i pomocny, to udostępnij go swoim znajomym lub podlinkuj. Gdziekolwiek… Niech inni ludzie też na tym skorzystają.

duplikacja treści

Unikalne artykuły o MARKETINGU I SEO Prosto na Twój najlepszy adres e-mail.

Projekt Marketing potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dodania Cię do listy mailingowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *