2017-11-22 Pozycjonowanie 0 Opinie
narzędzie seo - clusteric search auditor

Clusteric Search Auditor – kompletne narzędzie SEO

Audyt strony, optymalizacja, linkowanie i analiza SEO to najważniejsze działania podejmowane podczas pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google. Czy znasz narzędzia SEO, które wspomagają wszystkie wyżej wymienione prace? Jednym z nich jest aplikacja Clusteric Search Auditor, której poprzednikiem był SEO Odkurzacz. Jeżeli po raz pierwszy słyszałeś o tych programach, to koniecznie zobacz wideo poradniki zawarte w tym wpisie. Szczególnie, jeżeli zdecydowałeś się samodzielnie pozycjonować swoją stronę w organicznych wynikach wyszukiwania. Narzędzie Clusteric Search Auditor jest kompletnym narzędziem SEO, a zarazem dobrą alternatywą dla Ahrefs i Majestic.

Definiując, czym jest Clusteric Search Auditor?

Clusteric Search Auditor – płatna aplikacja dostępna na Windows oraz macOS, której celem jest wsparcie prac związanych z pozycjonowaniem stron. Narzędzie aktualnie zawiera 11 modułów, które oddają zakres prac wykonywanych podczas kampanii SEO.

Moduły dostępne w Clusteric Search Auditor można wykorzystać do następujących prac:

  • Audyt SEO i przeprowadzanie własnych analiz.
  • Optymalizacja stron i analiza słów kluczowych.
  • Pozycjonowanie stron i przygotowanie strategii off-site oraz działań link-building.
  • Analiza SEO i pobieranie więcej danych z Google Search Console.

Istnieje wiele stron internetowych, gdzie została nałożona kara ręczna od Google. Najczęściej filtr otrzymują domeny za sztuczne, mylące i spamerskie linki manipulujące rankingiem wyszukiwarki. Narzędzie Clusteric Search Auditor umożliwia sprawne przygotowanie pliku do disavow i zrzeczenie się linków niskiej jakości.

Oprogramowanie jest przydatne także do sprawdzenia wygasłych domen pod kątem ich jakości. Wygasłe domeny z dobrą historią można wykorzystać m.inn. do przekierowania 301 na stronę pozycjonowaną, co pozwala przenieść moc na stronę przekierowaną i zwiększyć widoczność w SERP.

Jeżeli chodzi o mnie, to…

Zakupiłem to narzędzie głównie do działań związanych z przygotowaniem strategii link-building oraz wyszukiwaniem dobrych miejsc do podlinkowania stron klientów, których pozycjonuję.

Jak krok po kroku zainstalować Clusteric Search Auditor?

W pierwszej kolejności wejdź na stronę internetową: http://clusteric.com/pl/.

Dobra wiadomość jest taka, że aktualnie można zakupić dożywotnią licencję na użytkowanie narzędzia. Oznacza to, że kupujesz narzędzie 1 raz i użytkujesz bez limitów czasowych na Windows lub macOS. Jednym z ważnych limitów jest dostęp do bezpłatnych aktualizacji oprogramowania na okres 6 miesięcy.

Pozycjonowanie stron bardzo dynamicznie się rozwija, więc Clusteric Search Auditor powinien zostać wzbogacony o nowe funkcjonalności. Wówczas dobrym rozwiązaniem jest zakup aktualizacji narzędzia, które w ogólnym rozrachunku kosztuje grosze ( cena / jakość ).

Zobacz wideo poradnik

Zakup licencji oraz instalacja Clusteric Search Auditor.

Clusteric Search Auditor można zamówić tutaj: http://clusteric.com/pl/search-auditor-zakup/

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomoc rozwijać firmę Projekt Marketing. Jeżeli zdecydujesz się zakupić licencję Clusteric Search Auditor z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję narzędzia SEO, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że Clusteric może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał narzędzia, co do którego nie jesteś przekonany w 100%.

duplikacja treści

Unikalne artykuły o MARKETINGU I SEO Prosto na Twój najlepszy adres e-mail.

Projekt Marketing potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dodania Cię do listy mailingowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *